30ο Δημοτικό Σχολείο Ηρακλείου

Διατροφοπεριπέτειες

Το σχολείο στα πλαίσια του Εργαστηρίου Δεξιοτήτων, σε συνεργασία με  Ινστιτούτο Prolepsis, πρόκειται να υλοποιήσει για τους μαθητές/τριες της Α τάξης το Πρόγραμμα Σίτισης και Προώθησης Υγιεινής Διατροφής   με τίτλο «Διατροφοπεριπέτειες» jsp txt파일 다운로드.

Στόχος του προγράμματος  είναι η προώθηση της υγιεινής διατροφής και της σωματικής δραστηριότητας Good photo. Οι μαθητές/τριες της θα έχουν την ευκαιρία να ταξιδέψουν στην Χώρα των Νόστιμων Βασιλείων και μέσα από ένα θεατρικό παιχνίδι γεμάτο γρίφους, χρώματα και φαντασία να βρουν όλα τα κομμάτια του παζλ της υγιεινής διατροφής Hangul Windows 7 iso!

*** Το Ινστιτούτο Προληπτικής, Περιβαλλοντικής και Εργασιακής Ιατρικής «Prolepsis» είναι ένας επιστημονικός μη κερδοσκοπικός οργανισμός που δραστηριοποιείται στον χώρο της ιατρικής έρευνας, της προαγωγής υγείας, της περιβαλλοντικής και εργασιακής ιατρικής από το 1990 오 나의 귀신님 15회.

Ιδρυτικός Δωρητής  του Ινστιτούτου είναι το Ίδρυμα Σταύρος Νιάρχος 아이폰 재.

Τo πρόγραμμα είναι εγκεκριμένο από το Υπουργείο Παιδείας Download windows 10 files.

Πληροφορίες για το Ινστιτούτο στο link https://www.prolepsis.gr/gr/home

Τα σχόλια είναι κλειστά.