Κάλεσμα σε Δράσεις

Στα πλαίσια των κοινωνικών μας δράσεων και με την ευκαιρία του Πάσχα, ο Σύλλογος Γονέων του σχολείου σε συνεργασία με το Σύλλογο Διδασκόντων επιδιώκουν να συνδράμουν στη συλλογή τροφίμων και ειδών υγιεινής Sea long-term. Όποιος από εσάς επιθυμεί να συνδράμει στην πρωτοβουλία αυτή μπορεί να φέρνει στο σχολείο τρόφιμα μακράς διαρκείας (π.χ 레프트4데드2 다운로드. γάλα, όσπρια, μακαρόνια, λάδι, παξιμάδια, ζάχαρη, αλεύρι κ.λ.π.) ή είδη οικιακής καθαριότητας και ατομικής υγιεινής Tripcomputer. Ο Σύλλογος Γονέων σε συνεργασία με τους εκπαιδευτικούς, θα αναλάβει τη διάθεσή τους σε οικογένειες του σχολείου, οι οποίες έχει διαπιστωθεί, ότι βρίσκονται σε ανάγκη 점퍼 자막.

Επίσης ο Σύλλογος μας επιθυμεί να διοργανώσει παζάρι στο χώρο του σχολείου με παιχνίδια, παιδικά βιβλία, επιτραπέζια παιχνίδια και πασχαλινά είδη 글립스 다운로드. Επομένως μπορείτε να φέρνετε αντικείμενα που θέλετε να αποχωριστείτε οριστικά στη Δ/νση του σχολείου σε καλή κατάσταση, καθαρά και να λειτουργούν mssql ssms 다운로드. Σε αντίθετη περίπτωση δεν θα γίνονται δεκτά από την ομάδα διοργάνωσης. Ελάτε να συγκεντρώσουμε όσο γίνεται περισσότερα αντικείμενα και με τα χρήματα που θα μαζευτούν θα ικανοποιηθούν ανάγκες του σχολείου 주토피아 자막.

Εκ μέρους του Συλλόγου  Γονέων  – Η Πρόεδρος – Δέσποινα Συγγελάκη