Δράση Αλληλεγγύης

Στα πλαίσια των κοινωνικών μας δράσεων, ο Σύλλογος Γονέων του σχολείου σε συνεργασία με το Σύλλογο Διδασκόντων επιδιώκουν να συνδράμουν στη συλλογή τροφίμων και ειδών υγιεινής, που θα διανεμηθούν σε οικογένειες του σχολείου που αντιμετωπίζουν σοβαρά προβλήματα διαβίωσης pmd.

Αναλογιζόμενοι τους δύσκολους καιρούς που περνάμε όλοι μας, δεν επιθυμούμε να μείνουμε απλοί θεατές, αλλά να συμμετέχουμε στην αντιμετώπιση της φτώχειας ενεργητικά Download your retirement certificate. Όποιος από εσάς επιθυμεί να συνδράμει στην πρωτοβουλία αυτή μπορεί να φέρνει στο σχολείο τρόφιμα μακράς διαρκείας (π.χ 유니콘 apk. γάλα, όσπρια, μακαρόνια, λάδι, παξιμάδια, ζάχαρη, αλεύρι κ.λ.π.) ή είδη οικιακής καθαριότητας και υγιεινής Kung Fu Panda 3.

Ο Σύλλογος Γονέων σε συνεργασία με τους εκπαιδευτικούς, θα αναλάβει τη διάθεσή τους σε οικογένειες του σχολείου, οι οποίες έχει διαπιστωθεί, ότι βρίσκονται σε ανάγκη custom shapes.

Σύλλογος Γονέων                                    Σύλλογος Εκπαιδευτικών